Politikalarımız

Dicom projesinde gösterilen başarılı grafiği devam ettirmek için şirketimiz büyüme politikası izlemiş ve sektörel yazılımlar projeler ve network sistemleri üzerine uzmanlarla çalışarak birçok uzman personelin aynı ortamda çalışmasını sağlamıştır.

Radis öncelikle açık kaynak kodlu yazılım üretimine yönelmiş ve sektördeki başarısının ardından Radis Teknoloji olarak devam etme kararı almıştır. Gelişmiş ve Gelişmekte olan ülkelerde başarıyla yürüttüğü projelerin ardından sektörde hızlı ve kolay çözümler üretebilen uzman ppersonellerin toplandığı ve bir arada çalıştığı özel bir kurum olmuştur. Radis Teknoloji öncelikle yazılım olmakla beraber network sistemleri, yerel veya web tabanlı ağ sistemleri projeleri gerçekleştirmektedir. Özel yazılımların haricinde paket yazılım olarak Radis Dicom sisteminin satışı ve desteği tüm hızıyla devam etmektedir.

Radis Teknoloji bünyesinde pazarlama ekibi veya reklam giderleri gibi maliyet arttıran unsurlar bulunmamaktadır. Bütün satışlarımız ve referanslarımız vasıtasıyla gerçekleştirilmektedir.

Radis Teknoloji, herbiri farklı sektörlerde uzmanlaşmış yazılım ve network uzmanları ile çalışmaktadır. Kendi bünyesinde sürekli çalışan uzman sayısı 45 olup projelerde görevlendirilen uzmanlar ile bu sayı 67 personel kadar çıkmaktadır.

Radis, imalat sektöründe fabrikalar, Özel hastaneler, Devlet hastaneleri Radyoloji ve Labaratuvar üniteleri gibi bir çok birimde anahtar teslim kurulumlar gerçekleştirmiş ve aynı zamanda Devlet kurumları ihalelerinde özellikle sağlık sektöründe hizmet alım projelerine imza atmıştır.